• eva5keshet

Складські покрівлі та літня спека

Пост обновлен 24 сент. 2020 г.

Європейський #ринок впроваджує інновацію - новий матеріал для #покриття_дахів COOL-R, використовуючи яке суттєво зменшуються витрати на охолодження приміщень улітку.Светооражающие складские кровли


Комерційні #склади не завжди обладнані системами кондиціонування, тому навіть за наявності зручної локації та низької вартості оренди приміщення не підходять для зберігання та обробки продуктів, що потребують охолодження. Адже видатки на відповідне обладнання виявляються надто високими. Спекотне літо марнує зусилля і підвищує витрати на утримання товарів на складах. Винахідники покриття COOL-R вважають дахи найслабшим місцем складів.


Отже - температура бітумної покрівлі може сягати 80-85 градусів. Металеві дахи влітку зберігають середню температуру близько 40 градусів, нагріваючись під прямими сонячними променями, як пательня на вогні. Потужні кондиціонери чи холодильне обладнання удорожчують #зберігання_товару.


Новітня покрівля COOL-R - вирішення цієї проблеми, адже вона має світловідбиваючі властивості. 86% сонячного світла віддзеркалюється і температура у середині складу стає нижчою більш ніж на 10 градусів.


Покриття наносять як фарбу. Вже через 90 хвилин воно набуває необхідних властивостей та витримує навіть проливний дощ. Така обробка дахів не потребує зупинки роботу складу. Захист дахів від впливу ультрафіолетового опромінення дозволяє експлуатувати покрівлі протягом 25 років, поки покриття COOL-R буде триматися на поверхні.


Власник складів у польському місті Вроцлав наніс його на покрівлю площею 20 тисяч квадратних метрів. Його щорічна #економія від скорочення витрат на системі кондиціонування сягнула понад 217 тисяч злотих.


Недавние посты

Смотреть все
3.png

Посетите наши бизнес-паблики в соцсетях: мы всегда на связи, ответим на все ваши вопросы по доставке и сопровождению на всём пути вашего груза в Украину из любой точки мира

  • безопасно,

  • надёжно,

  • ответственно.

  • Facebook - Белый круг
  • Белый Vkontakte Иконка

©2020  estrans.com.ua создан на Wix.com